Forum - Na każdy temat

Forum na każdy temat

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

To forum dostepne dla naszej paczki: Filipa Bola(Który tutaj nie wejdzie bo ma prędkość 6KB/s) WikiTori Muchy Ogóra I mnie!

#1 2013-10-09 08:31:06

listypisze

New member

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2012-08-14
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Budujesz dom?

Hej, taki temat trochę z branży budowlanej. Długo rozważaliśmy z żoną o tym, czy zdecydować się na kupno mieszkania nowego w bloku czy może lepiej postawić dom. Po przeanalizowaniu wszystkich plusów i minusów wygrał domek w niedalekim oddaleniu od miasta. Udało nam się po atrakcyjnej cenie kupić działkę, więc z zapałem chcieliśmy się zabrać za rozpoczęcie budowy. I wtedy się zaczęło... jakoś nie zdawaliśmy sobie sprawy (pewnie tak bardzo oczarowani wizją własnego domu), że wiąże się to z tak wieloma kwestiami, jak miliony pozwoleń, zezwoleń, projekty, ekipy, materiały itd. Siostra stwierdziła, że najlepszym wyjściem będzie firma budowlana Wałbrzych, z której korzystał jej szwagier. Szczerze mówiąc byliśmy sceptycznie nastawieni do takich firm, bo obawialiśmy się, że przez usługi koszty wzrosną drastycznie. Okazało się jednak, że nie jest to aż tak wielkie powiększenie budżetu, na które nie mogliśmy sobie pozwolić. A czy ktoś z Was miał do czynienia z tego typu firmami? My mieliśmy szczęście, ale słyszałem, że różnie bywa, np. przy materiałach - wstawiają tańsze, a  na fakturach wpisują wyższe.


Oczekuj fachowej pomocy. Zapewni ją doradca budowlany

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl